LANGBANDIT || NEW LANGUAGE LEARNING APP

lipca 13, 2017
LANGBANDIT, CZYLI NOWA INNOWACYJNA APLIKACJA DO NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH
Temat aplikacji mobilnych używanych do nauki języków obcych jest dobrze znany każdemu z nas - każdemu, kto stale próbuje poszerzać swoje możliwości językowe. Żyjemy w czasach, w których korzystanie z urządzeń mobilnych stało się codziennością, a stały dostęp do sieci internetowej posiada prawie każdy z nas. Dlatego też nieustannie szukamy możliwości nauki online, która jest w stanie nam pomóc praktykować język, bez wychodzenia z domu czy też miejsca pracy. W tym celu, producenci aplikacji internetowych, przygotowują dla nas ''nowości'', tak aby iść z biegiem czasu, a przy tym doskonale łączyć naukę z zabawą. 

Jednym, ale bez wątpienia godnym uwagi, przykładem takiej aplikacji jest LangBandit, która jest nowością w świecie polskich aplikacji do nauki języków obcych. LangBandit, to innowacyjna gra mobilna, z szerokim zakresem możliwości rozwoju języka obcego. 

Czym to się je?
LangBandit, jak sama nazwa wskazuje, kojarzyć się nam może z bandytą lub dzikim zachodem, co też obrazuje ikona oraz motywy wizualne zawarte w grze. Gra dostępna jest w języku: polskim, angielskim, hiszpańskim oraz niemieckim, dlatego też właśnie tych oto języków możemy się dzięki niej uczyć. Gra sama w sobie jest dość  łatwa, gdyż jest ona w formie quiz'u, który polega na wyborze prawidłowej odpowiedzi, albo na dopasowaniu prawidłowych słów w dwóch różnych językach. Co więcej, w tej grze możemy grać nie tylko z przeciwnikiem losowym, ale również, co jest ogromnym plusem, mamy możliwość zaproszenia swoich znajomych do zabawy i rzucić im językowe wyznanie. 


Co do zaoferowania ma dla nas LangBandit:
 • różne poziomy językowe, A1(początkowy), A2(niższy średnio zaawansowany), B1(średnio zaawansowany), B2(wyższy średnio zaawansowany), C(zaawansowany)
 • praktyka i nauka tysięcy słów, zwrotów i idiomów wraz z poprawną wymową
 • możliwość rywalizacji z graczami z całego świata
 • regularna dostawa nowego materiału(jak sam producent zapewnia)
 • możliwość słuchania nagrań i rozmowy z native speaker'em
 • słownictwo pogrupowane w 20 blokach tematycznych, takich jak np. : zdrowie, dom, religia, polityka.
 • DUŻA DAWKA MOTYWACJI!
Dodatkowym atutem aplikacji jest fakt, że aplikacja sama dostosowuje nasz poziom językowy, na podstawie udzielanych przez nas odpowiedzi. Oczywiście jeśli chcemy, zawsze możemy wrócić do poprzedniego poziomu, bądź wybrać wyższy. 

Jeśli chodzi o pojedynek, to zawiera on 6 rund, w których każdy z graczy odpowiedzieć musi na 3 pytania. Za każde z pytań przydzielane są punkty, których wynik sumowany jest na koniec.

A co z kosztami?

Aplikacja jest darmowa, swobodnie możemy z niej korzystać bez obaw, że zostaną nam naliczone dodatkowe koszty. Jednakże, jeśli chcielibyśmy zaopatrzyć się w aplikację PREMIUM, musimy wtedy uiścić opłatę zgodną z cennikiem narzuconym przez producenta. 

Osobiście uważam, że jest to fantastyczna aplikacja do nauki języków, która udostępnia nam szeroki zakres możliwości i dzięki której, naukę możemy łączyć z zabawą.Dla zainteresowanych wstawiam link, dzięki któremu szybciej Wam będzie pobrać grę, i zacząć nowe wyzwanie! 

Anroid: klik

iOS:klik


Piszcie co sądzicie o tej aplikacji i czy już ją zdążyłyście wypróbować :) Z chęcią wysłucham Waszych opinii! 
5 komentarzy:

 1. Świetne! Muszę pokazać mojej córce. Dzięki za podpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna apka.
  Nie słyszałam o niej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wcześniej o niej nie słyszałam, ale musi być świetna. Z chęcią ją wypróbuję, bo chciałabym umieć biegle posługiwać się angielskim, a ona z pewnością mi pomoże. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie słyszałam o niej. Ale może warto się zainteresować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tyle ciekawostek jeszcze nieodkrytych jest przede mną🙂

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.